Steak Restaurant a Creperie Praha – Steak Restaurant Titanic

Restaurace  ve Štěpánské má pro své služby příhodný název – Titanic.  Zdá se mi, že před lety obsluha restaurace (té části nazývané crepérií) byla pozornější i milejší.  Kolorit potápějící lodi dokresluje servírka svým nerudným chováním, každé její slovo vyjadřuje nesnesitelnou otravnost návštěvníků.

Netuším z jakého důvodu servírují horký čaj v téhle sklenici z Ikey.  Rozsáhlý jídelní lístek společný pro crepérii i steakhouse obsahuje pestrou směsici jídel – krom  mas na grilu je k dostání pár specialitek jako “Smích kapitána Billa”  (pozn. kapitán Titanicu se jmenoval Edward John Smith). Není zapomenuto ani na vegetariány či milovníky těstovin.  Co dodat možná by mohli ještě podnik rozšířit o čínskou restauraci a v patře umístit čajovnu. Tím by dostáli svým slovům na webu – kde v jedné větě nabízejí  nejrůznější pokrmy a nejrůznější směsi.

Francouzské palačinky jsou ucházející, škoda , že chování obsluhy tento podnik potápí.  Klesající návštěvnost pomáhá zvedat protější Francouzský institut, který má svou kavárnu zavřenou. Před představením má téměř vždy crepérie plno.

Comments are closed.